Skandynawski

Styl skandynawski stał się ostatnio bardzo modny i wielu Polaków przekonało się do jego minimalizmu i stylu. Nie wygląda na to, aby szybko się to zmieniło. Lustra skandynawskie zdobywają coraz to większą popularność w polskich domach. Wraz z rosnącą popularnością pojawiają się również kolejne jego odmiany i warianty kolorystyczne, tak aby zainteresować jeszcze większe rzesze ludzi.

Bardzo prawdopodobne, że już zetknęliście się ze stylem skandynawskim, nawet nie zdając sobie z tego sprawy! Można spotkać go na każdym kroku, na portalach internetowych, w gazetach czy w popularnych sklepach. Z racji, że styl skandynawski cały czas ewoluuje, wyróżniamy w nim takie odłamy jak styl gustawiański charakteryzujący się wstawkami klasycznymi, styl folkowy z własnoręcznie wykonanymi detalami, czy new nordic, który jest najczęściej występującym odłamem.

Lustra skandynawskie dostępne w naszej ofercie idealnie wpasują się w polskie wnętrza. A to dlatego, że nasze mieszkania oświetlone są tym samym światłem co mieszkania Skandynawów.

Wyświetlanie 1–9 z 25 wyników