Nowoczesny

Nowoczesne aranżacje to przede wszystkim funkcjonalność, a zarazem prostota. Od zawsze bogata ornamentyka czy duża liczba elementów wystroju była uznawana za luksus i bogactwo, jednak w ostatnich latach myślenie o wystroju wnętrz diametralnie się zmieniło. Lustra nowoczesne to niezaprzeczalnie bardzo ważny element nowoczesnego wnętrza. Priorytetem współczesnego człowieka jest dobre samopoczucie we własnym domu, a nie jak w składzie niepotrzebnych rupieci. Styl nowoczesny nabrał rozpędu na początku XX wieku, a dzisiaj jest jednym z najczęściej praktykowanych.

Nowoczesna stylistka kształtowała się przez kilkadziesiąt lat. I pokrótce powstała na podłożu buntu przeciwko przepychowi jaki był widoczny w XIX wieku. Przebogate wzory i zdobienia uznane zostały za zbędne i niepraktyczne. Zatem mieszkanie urządzone na styl nowoczesny powinno być przytulne, jasne i nieinwazyjne, takie gdzie nasz wzrok może odpocząć pośród lekkich, subtelnych kolorów. Barwy odgrywają tutaj kolosalną rolę. Pierwsze skrzypce grają biel, szarość, czerń czy beż, które bezproblemowo można ze sobą łączyć i mieszać. Najczęściej używa się stonowanych kolorów, które nie rzucają się w oczy, i sprawiają, że czujemy się dobrze.

Lustra nowoczesne to specjalnie wyselekcjonowane modele, które będą pasować do każdego rodzaju pomieszczania w Twoim domu. Zapraszamy do sprawdzenia oferty, w której każdy znajdzie coś dla siebie!

Wyświetlanie 1–9 z 88 wyników