Wg Stylu

W tej kategorii zestawiliśmy specjalnie dla Ciebie nasze lustra wg stylu! Znajdziesz tutaj błyszczące Lustra Glamour, które głównie pełnią rolę luster dekoracyjnych przeznaczonych do odważnych, gustownych wnętrz. Lustra Loftowe, które błyskawicznie zdobywają rynek i zaskarbiają sobie rzesze fanów na całym świecie, a wszystko dzięki ich minimalistycznemu i industrialnemu designowi.

Lustra Nowoczesne, które będą pasować do większości mieszkań, urządzonych na styl nowoczesny, modernistyczny i skandynawski. Do wyboru lustra do salonu, sypialni czy łazienki. Dzięki bogatemu asortymentowi, na pewno znajdziesz tutaj produkt, którego szukasz. Natomiast Lustra Skandynawskie to jedne z najpopularniejszych modeli, jakie można spotkać w polskich domach. A wszystko to przez podobieństwo światła, które wpada do mieszkań w krajach skandynawskich, jak i w kraju nad Wisłą. Dzięki temu, styl ten sprawdza się bardzo dobrze w naszych domach.

Ostatnim prezentowanym przez nas stylem są lustra z serii Hollywood. Modele przeznaczone do domowej toaletki, a także do teatralnej garderoby czy stylowego salonu fryzjerskiego. Dzięki filmowemu designowi, lustra te, tworzą niesamowity „filmowy” klimat rodem z Hollywood.