Lustro w czarnej ramie na wymiar

Lustro w czarnej ramie – styl loftowy w Twoim domu

Niezależnie czy szukamy lustra do łazienki, przedpokoju czy sypialni, warto mieć na uwadze, że lustro może stanowić wyróżniający się element dekoracyjny. Czarna rama nie tylko dodaje mu charakteru, ale także może stanowić ciekawy element kontrastowy w jasnych wnętrzach.

Styl loftowy cieszy się aktualnie dużą popularnością. Surowy, industrialny klimat sprawia, że wnętrze robi duże wrażenie i prezentuje się bardzo charakternie. By uzyskać taki efekt nie trzeba od razu przeprowadzać kosztownych remontów. Można zacząć od doboru charakterystycznych dla tego stylu dodatków, jak np. lustro w czarnej ramie.

W naszej ofercie mamy do wyboru różne szerokości ramy. Dzięki temu można dopasować wersję bardziej oszczędną i subtelną lub z bardziej zdecydowaną i zwracającą uwagę oprawą. Możliwość wyboru dowolnego rozmiaru i różnej szerokości ramy sprawia, że lustro z łatwością wkomponuje się w zarówno współczesny, jak i ten bardziej klasyczny wystrój domu.

Zamów lustro w czarnej ramie

Loading...

Wymiary w cm (wymiar całkowity - z ramą)

  • Każde lustro posiada bezpieczną folię z tyłu.
  • Lustro ma z tyłu wycięcia do powieszenia na zwykłych hakach, które również dajemy w komplecie.

Rama0PLN
* Wymagane

Lustro na wymiar pozwala stworzyć dekorację, która optymalnie wykorzysta dostępną przestrzeń. Można wybrać lustro, które swoim dużym rozmiarem skutecznie będzie powiększać przestrzeń.

W naszej ofercie poza lustrami w czarnej ramie można znaleźć także lustra z montażem oraz lustra na wymiar z odbiorem lub dostawą.
Natomiast dla osób nieprzekonanych czy czarna oprawa to rozwiązanie dla nich zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą luster w ramach (srebrnych lub inox).

Zobacz nasza bogatą ofertę

Sprawdź naszą ofertę luster z oświetleniem led, w ciekawych ramach lub nietypowych kształtach.