Lustra na wymiar w Krakowie


Lustra na wymiar z odbiorem, dostawą oraz pomiarem i montażem. Wybierz poniżej która opcja najbardziej Cię interesuje.

Jeżeli planujesz zamówienie lustra na wymiar na terenie Krakowa lub okolic, to warto skorzystać z naszego automatycznego formularza wyceny. To najlepszy i najszybszy sposób na to, żeby poznać ceny luster, który do niczego nie zobowiązuje. Przekonasz się, że jeśli chodzi o lustra na wymiar Kraków nie jest wcale drogim miastem. Natomiast możesz potem odwiedzić kilka sklepów czy sprawdzić jeszcze w sieci jakie są możliwości. Wpisz na przykład „Allegro lustra”, „lustra łazienkowe OBI”, „lustra Kraków”. Po pierwsze upewnisz się, że nasza propozycja cenowa jest atrakcyjna. Po drugie weź pod uwagę, że współpracując z nami, możesz zamówić takie lustro, jakie tylko chcesz.

Kiedy planuje się kupić lustro na wymiar cena za metr to nie wszystko, co interesuje potencjalnego klienta. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego nasz formularz wyceny uwzględnia również inne ważne kwestie. Zaczynamy od ilości luster. Jeśli chcesz zamówić ich więcej, wówczas możesz liczyć na korzystne rabaty. Następnie podajesz szerokość i wysokość każdej pozycji. Wymiary mogą być dowolne, dopasowujesz je całkowicie do swoich potrzeb, co jest ogromną zaletą korzystania z tego typu rozwiązania.

Kiedy ustalisz już jakie wymiary mają mieć Twoje lustra, zastanów się nad sposobem wykończenia krawędzi. Proponujemy Ci szlif, który wykonywany jest maszynowo. Dzięki temu wszystkie krawędzie są całkowicie gładkie. Inna opcja to fazowanie, które nadaje lustrom dekoracyjny charakter. Natomiast możesz wybrać też opcję – brak obróbki. W przypadku, gdy lustro ma być wstawione do szafy lub zostanie oprawione w ramę, nie trzeba wykańczać jego krawędzi.