Lustro w ramie na wymiar


Nowoczesne lustro w ramie w różnych wariantach kolorystycznych.

Skorzystaj z naszej oferty!

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. lustra w aluminiowej ramie:

Lustro w srebrnej ramie z aluminium

Lustro w ramie z aluminium jest estetyczne oraz minimalistyczne, co pozostaje w zgodzie z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. Natomiast istnieje kilka typów takich ram, a ich wygląd wpływa na charakter lustra.

  • Jeżeli kogoś interesuje subtelne wykończenie, powinien wziąć pod uwagę rozwiązanie, w którym po oprawieniu tafli widoczna jest głównie boczna krawędź ramy. Jej szerokość od frontu to 1 mm, a głębokość 20 mm.
  • Część osób woli wąskie ramy na lustra, które nachodzą jednak na nie. Proponujemy następujące wymiary: szerokość 8-9 mm i głębokość 21 mm. Czyli kiedy patrzy się na dany model z przodu, oprawa jest już znacznie lepiej wyeksponowana.
  • Można też nabyć lustro z ramą, której szerokość wynosi 19 mm lub nawet 45 mm, głębokość – 21 mm. Wówczas jest ona ważnym oraz wyraźnym elementem całości i trzeba naprawdę porządnie zastanowić się nad jej barwą.

Lustro w srebrnej ramie - chrom

Szeroka rama lustra w srebrnym kolorze – klasyczne aluminium albo połyskujący chrom, pasuje dobrze do sypialni czy garderoby. Może być dodatkiem do różnorodnych stylizacji, o ile znajdą się w nich jeszcze inne metalowe i efektowne przedmioty. Świetnie łączy z bielą oraz czernią, a także z intensywnymi odcieniami.

Oczywiście lustra do przedpokoju czy łazienkowe również oprawia się w srebrne ramy, jednak raczej wąskie. W końcu w tych pomieszczeniach kluczowa jest rola praktyczna tafli lustrzanych. Chociaż to, że z postawioną w holu ścianą z kamienia fantastycznie współgra klasyczne aluminium, a z armaturą łazienkową połyskujący chrom, ma duże znaczenie. W zasadzie spokojnie można stwierdzić, że barwy te są dość uniwersalne, czyli lustro ze srebrną ramą znajdzie zastosowanie w rozmaitych wnętrzach oraz aranżacjach – podkreślając ich loftowy klimat lub przełamując wystrój, którego ze względu na niemałą ilość ozdobnych akcentów z pewnością nie można nazwać powściągliwym.

Lustro w czarnej ramie

Jakie kupić lustro do sypialni lub innego pokoju, w którym stawia się na elegancką prostotę? W tym przypadku na pewno odpowiedni będzie model w czarnej ramie, zwłaszcza gdy w danym pomieszczeniu przeważa właśnie ten kolor oraz biel i odcienie szarości. Jeśli ma być ono wyjątkowo oszczędne w formie, wówczas w sam raz będzie wariant w ramie o szerokości 1 mm.

Czarne lustra wyglądają ciekawie na ścianach z cegieł. Poza tym nieźle się prezentują w nieco ekstrawaganckich oraz sporych salonach, gdzie można stworzyć z nich całą galerię, wieszając koło siebie kilka pozycji, które różnią się rozmiarami ram.

Lustro w ramie w kolorze INOX

INOX to stal nierdzewna. Meble i dodatki w tym kolorze sprawdzają się doskonale w mieszkaniach oraz domach w stylu industrialnym. Surowe, ale wyraziste lustra do pokoju to istotny ich element. Najlepiej aby miały szerokie ramy oraz były zamontowane tak, by optycznie powiększać przestrzeń. Z kolei nieco lżejsze pozycje, o minimalnej lub niewielkiej szerokości profilu ramy, swobodnie można potraktować jako lustra łazienkowe. Warto pamiętać, że INOX dobrze komponuje się z bielą czy czernią, ale także z pastelami.

Sprawdź cenę i zamów korzystając z formularza poniżej.

Loading...

PODAJ WYMIARY LUSTRA W CENTYMETRACH (wymiar całkowity - z ramą)


  • Każde lustro posiada bezpieczną folię z tyłu.
  • Lustro ma z tyłu wycięcia do powieszenia na zwykłych hakach, które również dajemy w komplecie.Do wysyłki maksymalna suma boków nie może przekraczać 250 cm.

PLN
* Wymagane